POZIV na dostavu prijedloga izložaba u Galeriji Koprivnica u 2017.g.

Muzej grada Koprivnice poziva kustose, vizualne, novomedijske i performativne umjetnike i umjetničke grupe na sudjelovanje u natječaju za prijedlog autorske koncepcije na području umjetnosti koji bi se održali u Galeriji Koprivnica tijekom 2017. godine.
Prijedlozi se šalju u elektroničkom obliku s naslovom „Galerija Koprivnica – Prijava za natječaj“ na adresu info@muzej-koprivnica.hr.
Natječaj je otvoren od 1. do 15. srpnja 2016. godine.

OPĆI UVJETI NATJEČAJA
Natječaj je otvoren za kustose, umjetničke organizacije, udruge, umjetnike i ostale zainteresirane autore iz Hrvatske.
Prijava može sadržavati maksimalno jedan projekt, a mora uključivati:
1. PODATKE O AUTORU
– ime/imena autora
– adresu
– životopis
– portfolio (opcionalno)
– kontakt (telefon, e-pošta)
2. TEKSTUALNE I VIZUALNE MATERIJALE
– kratki tekstualni opis rada, autorske koncepcije ili projekta
– vizualni prilog u jpg ili pdf formatu
– prijedlog financijske konstrukcije i troškova rada ili projekta

Nepravovremeni i nepotpuni prijedlozi neće se razmatrati.
Autor/i će biti obaviješten/i o ishodu natječaja najkasnije do 30. srpnja 2016. godine, a rezultati će se objaviti na web stranici Muzeja.
Odabrani prijedlog biti će moguće u suradnji s Muzejom grada Koprivnice prijaviti na objavljeni Poziv za predlaganje programa javnih potreba u kulturi Republike Hrvatske za 2017. godinu pri Ministarstvu kulture RH otvoren do 26. kolovoza 2016. godine, kao i programe javnih potreba u kulturi Koprivničko-križevačke-županije i Grada Koprivnica te druge izvore financiranja.
Svi upiti vezani uz natječaj mogu se dostaviti na info@muzej-koprivnica.hr ili zatražiti telefonski na 099/733-6025.

Povjerenstvo za provedbu izbora
izložbenih projekata u Galeriji Koprivnica